Projekty oświetlenia

O projektach oświetlenia

Od analizy do koncpecji projektu

Projekt oświetlenia rozpoczynamy od analizy, która jest podstawą dla każdej koncepcji projektu oświetleniowego. Oświetlenie powinno spełniać określone warunki oraz posiadać szczególne cechy.
Wyzwaniem jakościowego projektu oświetlenia jest opracowanie koncepcji projektowej, która łączy w sobie techniczne i estetyczne wymagania kompleksowych wytycznych. Koncepcje oświetleniowe wymieniają właściwości, które oświetlenie powinno posiadać.
Koncepcja, która zapewnia wymaganą wydajność bazując na proporcjonalnym poziomie wiedzy technicznej i najwyższym poziomie jasności artystycznej wyprodukuje najbardziej przekonujące rozwiązanie.
W fazie projektowania, podejmowane są decyzje odnoszące się do lamp i opraw oświetleniowych, które mają być wykorzystane, aranżacji i montażu opraw oświetleniowych i wszystkich wymaganych urządzeń sterujących i kontrolnych. Faza ta pozwala również na wiarygodną kalkulację natężenia oświetlenia i kosztów.
Realizujemy również projekty z wykorzystaniem systemów sterowania zapewniające oszczędności w energii elektrycznej min. 40%.

Aranżacja
i montaż

Oszczędność energii

Urządzenia sterujące

Kalkulacja natężenia oświetlenia

Najnowocześniejsze programy

Programy komputerowe wykorzystywane w naszej pracy:

Nasi klienci